Monter/Mechanik serwisowy

Ofeta dodana: 20 października 2023
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 03/09/2019
  • Ważne do: 31 grudnia 2023
  • Lokalizacja: Poznań, Gdańsk, Szczecin
  • Doświadczenie: min. rok
  • Dodano: 20 października 2023

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe),  dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

MONTER/MECHANIK SERWISOWY

Zakres obowiązków:
Udział w pracach serwisowych silników 2 i 4-suwowych na statkach i w elektrowniach (praca wyjazdowa, głównie poza terytorium Polski),
Udział w pracach remontowych części zamiennych silników, prowadzonych na warsztacie w HCP.

Poszukiwane kompetencje:
Wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe,
Posiadanie doświadczenia monterskiego jest preferowane, ale w przypadku jego braku zapewniamy przeszkolenie,
Posiadanie zdolności manualnych do posługiwania się narzędziami maszynowymi,
Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Możliwość odbywania częstych podróży, w tym zagranicznych,
Umiejętność pracy w zespole,
Podstawowa znajomość języka angielskiego,
Posiadanie ważnego paszportu oraz szczepienia COVID – 19.

Oferujemy:
· Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży,
· Umowę o pracę,
· Perspektywę długoterminowej współpracy,
· Premię regulaminową,
· Możliwość podnoszenia kompetencji,
· Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
· Świadczenia z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do karty sportowej, „karpiowe”, pikniki rodzinne, paczki na święta dla dzieci pracowników.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równoregle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osóbowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: