Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Ofeta dodana: 12 września 2023
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 2023
  • Ważne do: 31 grudnia 2023
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: min. rok
  • Dodano: 12 września 2023

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne
do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Główne zadania:
  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • Wdrażanie programu,
  • Wprowadzanie programu,
  • Wprowadzanie korekty,
  • Dokonywanie pomiarów,
  • Dobór narzędzi.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
  • Znajomość oprogramowania „SIEMENS” lub „HEIDENHAIN”(mile widziana),
  • Umiejętność doboru narzędzi obróbczych i umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Uczciwość
  • Punktualność,
Umiejętności dodatkowe:
  • Pisanie programów obróbczych,
  • obsługa suwnicy i podhakowy (uprawnienia)
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • rozwój osobisty (szkolenia, udziały w konferencjach),
  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
  • darmowy parking,
  • benefity - szeroki pakiet socjalny m.in.:
    • dofinansowanie do karty sportowej,
    • dofinansowanie do opieki medycznej,
    • dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci,
    • świadczenia na święta dla pracownika i dzieci,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • pikniki rodzinne.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: