MISTRZ WYDZIAŁU OBRÓBKI MECHANICZNEJ

Ofeta dodana: 12 września 2023
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 09/01/2023
  • Ważne do: 31 grudnia 2023
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 12 września 2023

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad powierzonym obszarem,
  • Kierowanie zespołem pracowników
  • Organizowanie stanowisk pracy,
  • Realizacja zadań zgodnie z przepisami BHP,
  • Dbanie o terminową realizację zadań (zgodnie z założonym budżetem i w wymaganej jakości).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie – techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Posiadanie wiedzy technologicznej z zakresu obróbki mechanicznej,
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań produkcyjnych,
  • Umiejętność sporządzania analiz, zestawień i raportów,
  • Umiejętność podnoszenia efektywności i wydajności pracy podległych pracowników,
  • Znajomość przepisów BHP,
  • Umiejętność obsługi Microsoft Word, Excel, Teams, PowerPoint,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa własna we wprowadzaniu postępowych rozwiązań,
  • Rzetelność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • rozwój osobisty (szkolenia, udziały w konferencjach)
  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK
  • darmowy parking
  • benefity - szeroki pakiet socjalny m.in.:
    • dofinansowanie do karty sportowej,
    • dofinansowanie do opieki medycznej,
    • dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci,
    • świadczenia na święta dla pracownika i dzieci,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • pikniki rodzinne.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równoregle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osóbowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: