Project Manager

Ofeta dodana: 12 września 2023
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 10/01/2023
  • Ważne do: 31 grudnia 2023
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie:
  • Dodano: 12 września 2023

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zapytań ofertowych, ofert, zamówień, wystawianie faktur dla klientów krajowych i zagranicznych w systemie ERP.
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby postępowań przetargowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Opracowywanie projektów kontraktów, umów oraz uzgadnianie ich treści z kancelarią prawną i odpowiednimi działami HCP, zbieranie opinii do umów.
  • Prowadzenie całokształtu spraw w ramach realizowanego projektu/zamówienia: przygotowanie zapytania ofertowego, negocjacje z klientem, analiza ekonomiczna kontraktu-zamówienia, przygotowanie oferty, przygotowanie potwierdzenia zamówienia, uruchomienia zamówienia w systemie ERP, monitorowanie zamówienia na produkcji, po zakończeniu produkcji wysłanie towaru do klienta, wystawienie faktury.
  • Raportowanie do przełożonego stanu faktycznego z realizacji zleconych zadań.
  • Analiza ryzyka w prowadzonym Projekcie; podejmowanie (inicjowanie) działań korygujących i zabezpieczających przed negatywnymi skutkami ryzyka.
  • Nadzorowanie etapu realizacji zadania projektu zgodnie z harmonogramem, wprowadzanie działań korygujących.
  • Ścisły kontakt z przedstawicielami RPW i WSK w sprawie projektów objętych koncesją.
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi Rejonowego Przedstawicielstwa Wojskowego.
  • Odpowiadanie za prawidłowe i terminowe realizowanie zadań.
  • Kierowanie pracą Zespołu Projektowego i podejmowanie decyzji w przedmiocie swoich odpowiedzialności i kompetencji w zakresie realizacji Projektu.
  • Ustalenie zadań dla członków Zespołu Projektowego wynikających z zadań przewidzianych w Projekcie - rozliczanie z wykonania zadań uczestników Projektu.
  • Prowadzenie korespondencji z RPW, WSK i zagranicznymi klientami.

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Odpowiedzialność,
  • Kreatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • rozwój osobisty (szkolenia, udziały w konferencjach)
  • łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK
  • darmowy parking
  • benefity - szeroki pakiet socjalny m.in.:
    • dofinansowanie do karty sportowej,
    • dofinansowanie do opieki medycznej,
    • dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci,
    • świadczenia na święta dla pracownika i dzieci,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • pikniki rodzinne.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: