Specjalista ds. Kadr i Płac

Ofeta dodana: 08 stycznia 2024
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 01
  • Ważne do: 31 marca 2024
  • Lokalizacja: Poznań
  • Doświadczenie: 3 lata
  • Dodano: 08 stycznia 2024

Opis stanowiska pracy:

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Jeśli Twoją pasją jest szeroko rozumiany obszar HR – Zapraszamy.

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów kadrowo-płacowych w oparciu o obowiązujące przepisy, w tym obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i cywilnoprawnych oraz innych świadczeń pracowniczych na podstawie przepisów płacowych, podatkowych oraz ZUS,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu dla pracowników,
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi m.in. ZUS, US, GUS, PFRON, PPK,
  • wystawianie zaświadczeń (m.in. ERP-7) dla byłych pracowników,
  • opracowywanie raportów, zestawień, analiz oraz statystyk wewnętrznych,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • prowadzenie projektów HR.
Nasze wymagania:
  • ukończone studia wyższe z tytułem magistra,
  • doświadczenie około 3-letnie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, zasiłków, podatków i ubezpieczeń społecznych,
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń (w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność wyznaczania priorytetów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia),
  • darmowy parking,
  • pakiet świadczeń socjalnych: m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem: