SPECJALISTA DS. KANCELARYJNYCH

Ofeta dodana: 02 lutego 2024
Szczegóły stanowiska:
  • Nr ref.: 0
  • Ważne do: 02 marca 2024
  • Lokalizacja: POZNAŃ
  • Doświadczenie: 2 LATA
  • Dodano: 02 lutego 2024

Opis stanowiska pracy:

H. CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kancelaryjnych

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa korespondencji firmowej, w tym: obsługa korespondencji oraz przesyłek pocztowych, obsługa korespondencji mailowej,
  • Współpraca z placówkami pocztowymi,
  • Prowadzenie rejestrów poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Nadzór nad właściwym przechowywaniem i obiegiem dokumentów,
  • Nadzór nad dokumentami przekazanymi do wysyłki.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Umiejętność obsługi komputera (w tym pakietu Office),
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Odpowiedzialność,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. szkolenia),
  • Darmowy parking,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzaniem przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. danych osobowych na potrzeby przyszłych lub równolegle prowadzonych rekrutacji w dokumentach rekrutacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. moich danych osobowych w prowadzonych przez nią przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych oraz na składanie mi ofert zatrudnienia w ramach równolegle prowadzonych innych postępowań rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałam poinformowana/ zostałem poinformowany, że H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. będzie przetwarzać moje dane osobowe we wskazanych wyżej celach do momentu wycofania przeze mnie niniejszej zgody lub stwierdzenia przez Spółkę braku uzasadnienia dla dalszego przetwarzania moich danych, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi szybciej.”

Informacje dot. przetwarzania danych osobowych przez H. CEGIELSKI- POZNAŃ S.A. w celach rekrutacyjnych zamieszczone zostały pod likiem:
htthttp://hcp.eu/content/assets/INFORMACJA%20O%20PRZETWARZANIU%20PRZEZ%20H.CEGIELSKI-POZNA%C5%83%20S.A.%20DANYCH%20OSOBOWYCH%20OS%C3%93B%20UBIEGAJ%C4%84CYCH%20SI%C4%98%20O%20ZATRUDNIENIE.pdfp://hcp.eu/content/assets/INFORMACJA%20O%20PRZETWARZANIU%20PRZEZ%20H.CEGIELSKI-POZNA%C5%83%20S.A.%20DANYCH%20OSOBOWYCH%20OS%C3%93B%20UBIEGAJ%C4%84CYCH%20SI%C4%98%20O%20ZATRUDNIENIE.pdf